Sanalsarraf - Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Müşteri Hizmetleri
- İletişim
   

Arama
+ Kolye
+ Küpe
+ Takım

Arama

sanalsarraf

HAKKIMIZDA

Mehmet Altın Ticaret LTD. ŞTİ. 1997 Aralık ayında kuruldu. Şirketin sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı daha önce 25 yıl bu sektörde faaliyet gösteren Elektrik Mühendisi Mehmet Ali Yıldırımtürk’ tür.

Şirket İstanbul Kapalıçarşı Ağa Sokak No:45–47 merkez adresinde faaliyet göstermektedir. Şirketin faaliyetleri arasında Osmanlı ve Cumhuriyet altını çeşitlerinin alım satımı, 14, 18 ve 22 ayar çeşitli altın takılar, pırlanta takı imalat ve satışı, güncel modellerden çeşitli gümüş takılar bulunuyor.

Diğer taraftan www.goldpara.com isimli Kapalıçarşı Serbest Döviz ve Altın Piyasasının tek aktif Portal niteliğindeki internet sitesi yayıncılığı da şirketin faaliyetleri arasındadır.Ayrıca kuyumculuk ve finans sektörüne yönelik günlük bilgilerin yer aldığı “Günlük Döviz ve Altın Bülteni ” adında bülten yayınlıyor. Şirketin sahibi M. Ali Yıldırımtürk gerek ve gerekse ekonomi konularındaki 30 yıllık bilgi birikimiyle gazete Köşe yazarlığı, Radyo ve TV’lerde ekonomi yorumları, uzlaşmazlıklarda mahkeme ve Vergi dairelerinde altın konusunda Bilirkişi raporları hazırlıyor.

Mehmet Altın LTD. ŞTİ. 2006 yılında hayata geçirdiği “Evlenmek Sizden Takı Bizden ” Sloganıyla altın takı kiralama projesinin sektörde ilk uygulayıcısı oldu.2007 yılında da proje üretimini sürdüren Mehmet Altın Ticaret LTD. ŞTİ. e-Ticaret sistemini siz kıymetli müşterilerinin hizmetine sundu.

www.sanalsarraf.com adlı bu sitede değişik modellerde altın takılar, Cumhuriyet ve Osmanlı altınları, Pırlanta, Mücevherat, Gümüş takılar ve Bijuteri satışı yapılmaktadır. Şirket 30 yıllık ticari deneyimi ile sektörün güvenilir işletmelerindendir.

Saygılarımızla,
Sanalsarraf.com Ekibi
Mehmet Altın Ticaret Ltd Şti.
Ağa Sokak No:45-47 Kapalıçarşı Eminönü/ İstanbul
Tlf: 0(212) 5193200 - 0(212) 5276258
Fax: 0(212) 5127315
E-posta :info@sanalsarraf.com

 

 

Arama
E-posta:
Şifre:
Yeni üye

Çok Satanlar
- Ata Çeyrek Ince
- Ata Çeyrek
- Ata Yüzlük
- Ata Lira
- Ata Çeyrek Kulplu
- Ata Yüzlük Kulplu
- Kravat olarak kullanılabi...
- Ata Yarim Ince
- Üçlü Burma Bilezik
- Resat Lira Kulplu

Altın alırken nelere dikkat etmeli?

Kredi Kartı İle Altın Kiralayın

 
Garanti Bonus Taksit Worldcard'a Taksit İmkanıOneService
Her hakkı saklıdır. Garanti koşulları | Gizlilik Sözleşmesi
© 2007 sanalsarraf.com | Yukarı | Hakkımızda| Reklam | Müşteri Hizmetleri | İletişim
Web tasarım ve programlama
Medyaktif New Media